Vespa Club Staré Brno   VESPA CLUB STARÉ BRNO
uvod
akce
galerie clenstvi dokumenty kontakty
Jak se mohu stát členem VC Staré Brno? 1. Pošleš podepsanou žádost o přijetí na kontaktní adresu klubu (poštou či naskenovanou e-mailem)
2. Vyslovíš v žádosti souhlas se stanovami Vespa Club Czech Republic z.s. a se zpracováním osobních údajů
3. Vyslovíš souhlas s interními Pravidly pro chod Vespa Clubu Staré Brno
4. Uhradíš na klubový účet členský příspěvek dle Pravidel pro chod Vespa Clubu Staré Brno
5. Obdržíš od předsedy klubu rozhodnutí o přijetí za člena Vespa Clubu Staré Brno

Pokud nesplníš některý z bodů 1. - 4., nemůže předseda klubu rozhodnout o přijetí. V případě, že je přijetí do klubu zamítnuto, úhrada členského příspěvku se bez zbytečného prodlení vrací.

Kde najdu žádost o přijetí do klubu? Žádost o přijetí je ke stažení ZDE.
Z čeho se skládá členský příspěvek? Členský příspěvek se skládá z příspěvku na činnost mateřského Vespa Club Czech Republic z.s. a zbývající část slouží na tvoje vybavení a provozní výdaje lokálního klubu.
Jak se platí členský příspěvek? Členský příspěvek je pro stávající členy splatný jednou ročně do 31.1. běžného roku. Platba se provádí v souladu s Pravidly pro chod klubu ve zvolené výši na účet číslo 321359436/0300, a jako variabilní symbol uvede stávající člen číslo členské karty. Pro nové členy je členský příspěvek splatný do 2 týdnů od podpisu Přihlášky za člena klubu. Jako VS platby uvádí žadatel o přijetí datum narození ve tvaru RRRRMMDD.

QR kódy pro jednotlivé platby:
Základní poplatek    Rozšířený příspěvek    Plný poplatek

Není-li úhrada členského příspěvku při prolongaci členství provedena ani po urgenci do 14 dní od splatnosti, zaniká členství v klubu současně ke dni platnosti členské karty.
Pokud by mě bylo ukončeno členství v klubu, dostanu zpět alespoň část členského příspěvku? Členský příspěvek uhrazený v základní výši 500 Kč je nevratný. Výjimku tvoří pouze případ, kdy je přijetí nového člena do klubu zamítnuto. Potom se členský příspěvek vrací v té výši, jak byl uhrazen. Pokud si člen klubu platbou rozšířeného nebo plného členského příspěvku vytvořil "osobní konto člena", vyplácí se mu po ukončení členství jeho aktuální nespotřebovaný zůstatek.